İNTERNET

Rabisu, internet erişim hizmetini 2 farklı internet servis sağlayıcı ile müşterilerine sunmaktadır. Network’te kullanılan bu yüksek kapasite sayesinde, Radore ve DGN Veri Merkezi müşterilerinin anlık ya da kalıcı yüksek kapasite ihtiyaçlarına ağ üzerinde hiçbir fiziksel ya da yazılımsal değişiklik yapmadan rahatlıkla yanıt verilebilmektedir. Ve Rabisu sunucuları tamamen kendi sermayesi ile kendi alt yapısında barındırmaktadır.

RABİSU DC İLE TANIŞIN.

Bugün Bireysel ve Oyun Sektörün'de birden fazla müşteri taşıyan bir firma olarak sunucularımız Radore ve DGN Veri Merkezi’nde barındırılmaktadır. Rabisu, sahip olduğu kendi alt yapısı ile kaliteyi ve memnuniyeti hedefleyerek hizmet vermiş ve vermeye devam etmiştir.

Kesintisiz İnternet Erişimi

RABİSU İnternet Hizmetleri Network ve Sunucu alt yapısı ile en iyi performansı almayı hedeflemiş ve aktif 1 Gbit kullanım oranı ile rakipsiz kapasite ve kesintisiz internet erişimi sağlamaktadır.

2 Farklı verimerkezi üzerinden DGN ve Radore üzerinde sunucularını barındırmakta olup, 1 Gbit hat altyapısı ile erişim sağlayabilmekteyiz.

Alt yapı ekipmanları tamamen kendimize ait olup, 1Gbit Port sunabilmekteyiz.

7/24 Destek

Sizler müşterilerimize 7/24 Destek verip, Tüm destek talepleriniz için çağrı merkezimiz ve Ticket sistemimiz sürekli olarak görev yapmakta olup ihtiyaçlarınız için ulaşabilmeniz için elimizden gelen desteği sunmaktayız.

En Geniş Aktif KAbin Alnaları

RABİSU, DGN ve Radore verimerkezin'de kabin üzerinde kendi sunucuları ile faaliyet göstermektedir, Sunucularımız tamamen sizlere en iyi hizmeti ve en iyi performansa sahip olabilmeniz için uygun hazırlanmıştır.

Barındırdığımız Veri Merkezimizin Bina girişi itibari ile tamamen güvenlikli ve 7/24 elektronik ekipmanlar ile izlenen/kaydedilen bina biz müşterileri için sürekli güvenlik sağlamaktadır.

Powered by WHMCompleteSolution