AMERİKA VDS

Rabisu Sistem Sunucuları,İntel serisi sistemlerde barındırılmaktadır. Bu sistemler sayesinde size en yüksek hızı ve en ileri teknolojiyi hizmetinize sunuyor. Günden güne daha çok gelişen sistemimiz, gelişmiş kontrol panelleri, 1.Sınıf Sunucular, Yüksek Hat Kalitesi, %100 Müsteri memnuniyeti

ABD Lokasyon Sunucu Paketlerimiz


 • ABD-VDS-1

  2 CPU
  4 GB DDR3
  RAM
  40 GB
  HDD
  2 TB
  TRAFİK
  35 ₺/ay
  SATIN AL
 • ABD-VDS-2

  4 CPU
  8 GB DDR3
  RAM
  80 GB
  HDD
  3 TB
  TRAFİK
  55 ₺/ay
  SATIN AL
 • ABD-VDS-3

  4 CPU
  12 GB DDR3
  RAM
  120 GB
  HDD
  6 TB
  TRAFİK
  70 ₺/ay
  SATIN AL
 • ABD-VDS-4

  6 CPU
  16 GB DDR3
  RAM
  200 GB
  HDD
  9 TB
  TRAFİK
  110 ₺/ay
  SATIN AL

Veri Güvenliği Önemli!

SSL İnternet Ağı üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL ile çalışan bir web sitesinde bilgi önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

SSL ile Müşterilerinize Güven Verin!

Sunuculara verilen bu sertifikalar, istemci yazılımların bağlandıkları sunucuların alan adı doğrulamasının yapılarak sahteciliğin önlenmesini ve istemci-sunucu iletişiminde verilerin şifrelenmesini sağlar.

İnternet üzerinden ödeme yapılan alışveriş sitelerinde, hassas kullanıcı bilgilerinin paylaşıldığı bankacılık, e-devlet ve e-ticaret web uygulamalarında kullanımı oldukça yaygındır.

PAKETLER SİZE YETERLİ GELMEDİ Mİ?

Sizlere özel paket oluşturalım ve Sizlere özel teklifler sunmamıza ne dersiniz?

Powered by WHMCompleteSolution