ARK: Survival Evolved

ARK: Survival Evolved

Merhaba Değerli Arkadaşlar Rabisu.com olarak sizlere ARK: Survival Evolved Sunucularını Yüksek Donanım Kalitemiz ve Güçlü Türkiye Hattımız Sayesinde Pingsiz ve Lagsız Oyun Keyfini Sizlere Sunuyoruz.

ARK: Survival Evolved

1,5 ₺ / Slot SATIN AL

Oyun Hakkında Bilgi

ARK: Survival Evolved, Unreal Engine 4 grafik motorunu kullanan, erken erişime açılmış popüler çok oyunculu bir nişancı oyunudur. Rabisu oyun serverlarının desteklediği bir adada yaşayan tüm ilkel canlıların kontrolünü eline al. Mükemmel bir oyun olan ARK: Survival Evolved, sizlere eşyalarınızı craft edebilme şansıda sunmakta. Oyun aslında Minecraft ve Rust'ın Jurassic Park gibi bilim kurgu hikayesiyle iç içe geçmiş hali gibidir. Oyuncu oyuna belirlenmiş cinsiyeti ile bilinmeyen bir yerde başlar. Başlangıç için avlanma ve tarım malzemeleri için savaşlar sizleri bekliyor. Oyunun dünyası tehlikeli bir yerdir, oyuncu önlemi alınmazsa ölümcül olabilecek iki etken olan, vücud ısısı ve yorgunluk seviyesine dikkat etmelidir. Uçsuz bucaksız yerleri vahşi dinazorları evcilleştirip onları sürerek keşfedebilirsiniz. Rabisu oyun sunucuları sizlere takım halinde bu vahşi dünyada kendi düzeninizi kurabilmeniz için imkan sağlıyor.

Geliştirilmiş level sistemi, uzun süreçte maksimum eğlence sağlar. Tecrübe puanı kazandıkça karakterinizin statları artacak ve hayatta kalmayı kolaylaştıracak yeni tarifler öğrenmenizi sağlayacaktır.

SUNUCU LOKASYONLARI
  • (TR) Türkiye
  • (DE) Almanya
  • (FR) Fransa
ÖDEME YÖNTEMLERİ

Rabisu Üzerinden Yaptığınız Tüm Alış Verişlerde Mobil Ödeme, Kredi Kartı, Banka Transferi ve Paypal Kullanabilirsiniz Mobil Ödemeler Üzerinden Yaptığınız Alışverişlerde %15 Komisyon Kesilmekdedir.

7/24 Profesyonel Destek

Uzman teknik kadromuz ile Oyun Sunucularımızda 7/24 hardware ve software destek imkanı sunmaktayız . Destek taleplerinizi 7/24 ticket, mail veya telefonla gerçekleştirebilirsiniz

Otomatik Kurulum

Zamanınızın Kıymetli Olduğunun Farkındayız bu yüzden sizleri hiç bekletmiyoruz tüm oyun sunucularımız otomatik kuruluma sahiptir satın alma işlemini yapıp ödeme gerçekleştiğiniz dakika otomatik olarak kuruluyor ve size hazır hale getiriliyor.

Süper Sunucular

Rabisu Hosting sunucuları, yeni nesil Intel E3 ve E5 serisi sunuculardan oluşan bulut platformlarda ve SSD storage sistemlerinde barındırılmaktadır. bu sayede sizlere en iyi oyun performans değerlerini sunarak geçikme sorunlarını gideriyoruz.

Düşük Pingli Serverlar

Dünyanın Dört Bir yanında birçok farklı Datacenter Üzerinde Mevcut Sunucularımız ile nerede olursanız olun sizlere herzaman en düşük ping değerlerini sağlıyoruz.