Sunucular

SUNUCU PAKETLERİ

İnsanlar Rabisu'nun sunduğu kaliteli ve son teknoloji sunucu seçenekleri üzerinden, yine Rabisu'nun sunduğu yazılım kiralama seçenekleri ile istedikleri hizmeti alabilmektedirler. Bu sayede özel bilgi ve tecrübe gerektiren sistem yönetimi için ayırmış oldukları iş gücü kaynağından tasarruf sağlayabilmektedirler.

Yüzlerce sunucu barındıran Rabisu, yüksek persormanslı ve kaliteli sunucu servisleri ile kendini kanıtlamış bir firmadır.

İşlemci Bellek Disk Trafik Aylık Ücret
İntel Xeon® E3-1240 v2 16 GB 240 GB SSD 1 GBs Port 230 ₺ ÜCRETSİZ KURULUM Satın Al
İntel Xeon® E3-1240 v2 32 GB 240GB SSD 1 GBs Port 320 ₺ ÜCRETSİZ KURULUM Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Kiraladığım sunucu ne zaman teslim edilir ve nasıl kurulur?

Siparişiniz ile birlikte, sipariş esnasında talep ettiğiniz işletim sistemi ve kontrol paneli kurulmuş şekilde sunucunuz 2 ile 48 içerisinde size teslim edilir. Özel taleplerinizi sunucu size teslim edildikten sonra müşteri panelinizden destek bileti göndererek bize iletebilirsiniz.

Bellek ve Disk gibi donanımsal özelliklerde değişiklik yapabilir miyim?

Kiralamak istediğiniz sunucu eğer destekliyor ise Bellek ve Disk gibi bileşenler ekleyebilirsiniz. Bu bileşenlerle ilgili sipariş sayfasında ücretlendirme bilgisi ve maksimum takılabilir bellek veya disk bilgisi ayrıntılı bir şekilde listelenir.

Sunucu satın almak istiyorum ancak stok bulunmuyor ne yapmalıyım?

Sunucu seçeneklerimiz içerisinde talep ettiğiniz ve stokta olmayan kiralık sunucular ile ilgili ön sipariş verebilirsiniz. Bu talebinizi müşteri paneli üzerinden destek bildirimi göndererek bize iletebilirsiniz. En yakın teslimat süresi göndereceğiniz destek bileti üzerinden size iletilecektir.

Kiralık Sunucularda bir sunucu için en fazla kaç adet IP adresi alabilirim?

Veri merkezimizde bir sunucu için maksimum 59 adet IP (/26 vLan Subnet) adresi alınabilmektedir. IP taleplerinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir. Herhangi bir IP talebiniz olmaz ise 1 adet IP adresi ile (/30 vLan Subnet) sunucunuz size teslim edilir.7 gün 24 saat destek

Desteğe İhtiyacınız olduğu herzaman yanınızdayız 7/24 Destek Talebi açarak Bizlere Sorunlarınızı Bizlere iletebilirsiniz destek taleplerinize en kısa süre içinde çözüm üretiriz ve talebiniz üzerinden dönüş yaparız. Bu yüzden müsterilerimiz tarafından her zaman sevilen ve tavsiye edilen firmalardan biriyiz sizde hemen bir hizmet satın alarak destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Datacenter

Tüm Sunucularımız Netdirekt Üzerinde Tamamen Kendimize Ait Kabinlerde Sizlerin Hizmetine Sunulmaktadır 10 GBs Hat Üzerinden Her Sunucu İçin 1 GBs Yedekli Port Ayrılmaktadır ve Tüm Network Ekipmanlarımız Juniper ve Dell Marka Cihazlardan Oluşmaktadır. Bu Sayede Son Derece Yüksek Performans ve Kesintisiz Erişimi Sizlere Sunuyoruz.

Yüksek Performans

E3 ve E5 Serisi Yeni nesil SSD Diskli ve EEC ramli Roket gibi sunucularımızla sizleri performansın doruklarına ulaştırıyoruz Ek Olarak Tüm Hattımız Yurtdışı voxility Korumasından geçmekte olup 500 GBs e Kadar Koruma sağlamaktadır. Yurtiçi saldırıları içinde Juniper Marka Firewall Cihazları Kullanılmaktadır.