Oyunlar

En Popüler Oyunlar

7 gün 24 saat destek

Desteğe İhtiyacınız olduğu herzaman yanınızdayız 7/24 Destek Talebi açarak Bizlere Sorunlarınızı Bizlere iletebilirsiniz destek taleplerinize en kısa süre içinde çözüm üretiriz ve talebiniz üzerinden dönüş yaparız. Bu yüzden müsterilerimiz tarafından her zaman sevilen ve tavsiye edilen firmalardan biriyiz sizde hemen bir hizmet satın alarak destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Datacenter

Tüm Sunucularımız Netdirekt ve Radore Üzerinde Tamamen Kendimize Ait Kabinlerde Sizlerin Hizmetine Sunulmaktadır 10 GBs Hat Üzerinden Her Sunucu İçin 1 GBs Yedekli Port Ayrılmaktadır ve Tüm Network Ekipmanlarımız Juniper ve Dell Marka Cihazlardan Oluşmaktadır. Bu Sayede Son Derece Yüksek Performans ve Kesintisiz Erişimi Sizlere Sunuyoruz.

Yüksek Performans

E3 ve E5 Serisi Yeni nesil SSD Diskli ve EEC ramli Roket gibi sunucularımızla sizleri performansın doruklarına ulaştırıyoruz Ek Olarak Tüm Hattımız Yurtdışı voxility Korumasından geçmekte olup 500 GBs e Kadar Koruma sağlamaktadır. Yurtiçi saldırıları içinde Juniper Marka Firewall Cihazları Kullanılmaktadır.