Sunucular

TÜRKİYE VDS SUNUCULAR

İnsanlar Rabisu'nun sunduğu kaliteli ve son teknoloji sunucu seçenekleri üzerinden, yine Rabisu'nun sunduğu yazılım kiralama seçenekleri ile istedikleri hizmeti alabilmektedirler. Bu sayede özel bilgi ve tecrübe gerektiren sistem yönetimi için ayırmış oldukları iş gücü kaynağından tasarruf sağlayabilmektedirler.

Yüzlerce sunucu barındıran Rabisu, yüksek persormanslı ve kaliteli sunucu servisleri ile kendini kanıtlamış bir firmadır.

Performans Sanal Sunucu Paketleri

İşlemci Bellek Disk Trafik Aylık Ücret
Intel Xeon® X5670 1xCPU 2 GB 20 GB SSD 1 GBs Port 30 ₺ Otomatik Kurulum Satın Al
Intel Xeon® X5670 2xCPU 4 GB 30 GB SSD 1 GBs Port 40 ₺ Otomatik Kurulum Satın Al
Intel Xeon® X5670 4xCPU 8 GB 60 GB SSD 1 GBs Port 90 ₺ Otomatik Kurulum Satın Al
Intel Xeon® X5670 6xCPU 16 GB 120 GB SSD 1 GBs Port 160 ₺ Otomatik Kurulum Satın Al
Intel Xeon® X5670 8xCPU 32 GB 200 GB SSD 1 GBs Port 260 ₺ Otomatik Kurulum Satın Al

Ekonomik Sanal Sunucu Paketleri

İşlemci Bellek Disk Trafik Aylık Ücret
Intel Xeon® E5620 1xCPU 1 GB 40 GB SATA 1 GBs Port 15 ₺ Otomatik Kurulum Satın Al
Intel Xeon® E5620 1xCPU 2 GB 80 GB SATA 1 GBs Port 20 ₺ Otomatik Kurulum Satın Al
Intel Xeon® E5620 2xCPU 4 GB 160 GB SATA 1 GBs Port 40 ₺ Otomatik Kurulum Satın Al
Intel Xeon® E5620 2xCPU 8 GB 320 GB SATA 1 GBs Port 80 ₺ Otomatik Kurulum Satın Al
Intel Xeon® E5620 4xCPU 16 GB 500 GB SATA 1 GBs Port 140 ₺ Otomatik Kurulum Satın Al
Intel Xeon® E5620 4xCPU 32 GB 1000 GB SATA 1 GBs Port 230 ₺ Otomatik Kurulum Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Performans ve Ekonomik Paketler Arasındaki Fark Nedir ?

Performans paketleri yüksek işlemci ve disk hızına sahiptir bu sayede oyun sunucuları ve Web Sunucuları gibi yüksek güç gerektiren işler için uygundur ekonomik sunucularda disk olarak Sata diskli ve İşlemci olarakda bir alt kademedir ancak avantajlı yanı disk kapasitesi olarak daha büyüktür ve birçok iş için fazlasıyla yeterli performans vermektedir.

Kiraladığım sunucu ne zaman teslim edilir ve nasıl kurulur?

Siparişiniz ile birlikte, sipariş esnasında talep ettiğiniz işletim sistemi ve kontrol paneli kurulmuş şekilde sunucunuz 10-30 DK içerisinde Otomatik Kurulum özelliği ile sizlere teslim edilir. İstemeyen sıkıntılardan dolayı geçikme yaşanabilir bu tür durumlarda 48 saate uzayabilir. Özel taleplerinizi sunucu size teslim edildikten sonra müşteri panelinizden destek bileti göndererek bize iletebilirsiniz.

Sunucumun Özelliklerini satın aldıkdan sonra Yükseltebilirmiyim ?

Kiraladığınız Sunucu eğer panelli paketlerdense kendi içinde direk olarak paket yükseltirsiniz örn olarak 512 mb ramli bir paketi 1 gb yapabilirsiniz eğer kullandığınız ürün vds paketiyse ek 1 ve 2 gb ram alabilirsiniz veya direk olarak bir üst pakete geçebilirsiniz tüm yükseltmelerde süreniz değişmez sistem kullandığınız güne göre hesaplayıp size ona göre fiyat çıkarır. Ancak Panelli sunuculardan Vds Paketine geçemezsiniz.

Oyuna Giriş Alan adımı nasıl belirlerim ve değiştirebilirmiyim ?

Minecraft Panelli sunucularda alan adını satın alırken belirliyorsunuz ve sistem otomatik olarak ödeme yapınca o alan adını kullanıyor vds paketlerinde ise satın aldıktan sonra destek talebi açıyorsunuz ve alan adınızı belirtip istiyorsunuz daha sonradan hiçbir sunucuda ip değişikliği yapamıyorsunuz

Sunucu yönetimi konusunda yardımcı Oluyormusunuz ?

Rabisunun Görevi müsterisinin sunucusunu yönetmek değildir müsteriye sunucu kiralamaktır ama herzaman müsterilerimizin sorunlarında yardımcı olup onları yönlendiriyoruz gerek videolar gerekse bilgi merkezindeki anlatımlarla rehberler hazırlıyoruz.7 gün 24 saat destek

Desteğe İhtiyacınız olduğu herzaman yanınızdayız 7/24 Destek Talebi açarak Bizlere Sorunlarınızı Bizlere iletebilirsiniz destek taleplerinize en kısa süre içinde çözüm üretiriz ve talebiniz üzerinden dönüş yaparız. Bu yüzden müsterilerimiz tarafından her zaman sevilen ve tavsiye edilen firmalardan biriyiz sizde hemen bir hizmet satın alarak destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Datacenter

Tüm Sunucularımız Netdirekt ve Radore Üzerinde Tamamen Kendimize Ait Kabinlerde Sizlerin Hizmetine Sunulmaktadır 10 GBs Hat Üzerinden Her Sunucu İçin 1 GBs Yedekli Port Ayrılmaktadır ve Tüm Network Ekipmanlarımız Juniper ve Dell Marka Cihazlardan Oluşmaktadır. Bu Sayede Son Derece Yüksek Performans ve Kesintisiz Erişimi Sizlere Sunuyoruz.

Yüksek Performans

E3 ve E5 Serisi Yeni nesil SSD Diskli ve EEC ramli Roket gibi sunucularımızla sizleri performansın doruklarına ulaştırıyoruz Ek Olarak Tüm Hattımız Yurtdışı voxility Korumasından geçmekte olup 500 GBs e Kadar Koruma sağlamaktadır. Yurtiçi saldırıları içinde Juniper Marka Firewall Cihazları Kullanılmaktadır.