Sunucular

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Yılların verdiği tecrübeye dayanarak network altyapımızı tamamen kesintisiz erişim, düşük ping seviyeleri ve yüksek erişebilirlik sağlayacak şekilde kuruguluyoruz. Sanal sunucularımızda ise son teknolojiye sahip fiziksel sunucuları kullanıyoruz. Fiziksel sunucularımızı en iyi sanallaştırma altyapıları ile sanallaştırıyor ve özel optimizasyonlar ile yapılandırıyoruz. İşte bu şekilde kalitemizin temelini oluşturuyoruz sonrasında işinde profesyonel kadromuz ile hizmet alım öncesi ve hizmet satın alıntıkdan sonraki süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak için hızlı yanıt süresi, çözüm odaklı çalışma ve samimi yaklaşım ile müşterilerimizi memnun ediyoruz daha fazla sorunuz varsa bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

SSD VDS PAKETLERİ

İşlemci Bellek Disk Trafik Aylık Ücret
Intel Xeon® X5670 1xCPU 1 GB 25 GB SSD 500 GB 20 ₺ Otomatik Kurulum Sipariş Ver
Intel Xeon® X5670 1xCPU 2 GB 30 GB SSD 750 GB 35 ₺ Otomatik Kurulum Sipariş Ver
Intel Xeon® X5670 2xCPU 4 GB 40 GB SSD 1000 GB 60 ₺ Otomatik Kurulum Sipariş Ver
Intel Xeon® X5670 4xCPU 8 GB 60 GB SSD 1500 GB 100 ₺ Otomatik Kurulum Sipariş Ver
Intel Xeon® X5670 6xCPU 16 GB 120 GB SSD 2000 GB 180 ₺ Otomatik Kurulum Sipariş Ver
Intel Xeon® X5670 6xCPU 32 GB 160 GB SSD 3000 GB 270 ₺ Otomatik Kurulum Sipariş Ver

YÜKSEK PERFORMANS VDS PAKETLERİ

300.00 ₺ / Aylık
 • İntel Core™ i7-7700K 4.2 Ghz 2 Core
 • 8 GB DDR4 Ram
 • 120 GB M2 Nvme SSD
 • 1 Gbps Bağlantı
 • Türkiye Lokasyon
400.00 ₺ / Aylık
 • İntel Core™ i7-7700K 4.2 Ghz 4 Core
 • 16 GB DDR4 Ram
 • 180 GB M2 Nvme SSD
 • 1 Gbps Bağlantı
 • Türkiye Lokasyon
500.00 ₺ / Aylık
 • İntel Core™ i7-7700K 4.2 Ghz 4 Core
 • 32 GB DDR4 Ram
 • 240 GB M2 Nvme SSD
 • 1 Gbps Bağlantı
 • Türkiye Lokasyon

Sıkça Sorulan Sorular

SSD Nedir ? Neden SSD Tercih etmeliyim ?

SSD Diskler hız olarak normal disklere göre çok daha yüksek hızlara sahiptir oyun sucunusu ve kurumsal projerler için SSD gibi yüksek hızlı disklerin kullanılması verimi arttırır. bu nedenle projeniz için SSD seçmeniz faydalı olabilir.

Kiraladığım sunucu ne zaman teslim edilir ve nasıl kurulur?

Siparişiniz ile birlikte, sipariş esnasında talep ettiğiniz işletim sistemi ve kontrol paneli kurulmuş şekilde sunucunuz 5 dk içerisinde Otomatik Kurulum özelliği ile sizlere teslim edilir. İstemeyen sıkıntılardan dolayı geçikme yaşanabilir bu tür durumlarda 24 saate uzayabilir. Özel taleplerinizi sunucu size teslim edildikten sonra müşteri panelinizden destek bileti göndererek bize iletebilirsiniz.

Sunucumun Özelliklerini satın aldıkdan sonra Yükseltebilirmiyim ?

Kiraladığınız Sunucu eğer panelli paketlerdense kendi içinde direk olarak paket yükseltirsiniz örneğin olarak 1GB RAM özellikli bir paketi 2GB yapabilirsiniz. Bu şekilde bir üst pakete geçebilirsiniz tüm yükseltmelerde süreniz değişmez sistem kullandığınız güne göre hesaplayıp size ona göre fiyat çıkarır.

Sunucu yönetimi konusunda yardımcı Oluyormusunuz ?

Sunucu altyapısı ve ya panel kaynaklı sorunlar tarafımızca çözümlenmektedir. Ancak sunucu yönetimi ve özel ayarlar müşteriye aittir forumumuzdaki konulardan yararlanabilirsiniz ve forumumuzdaki yöneticiler ve diğer üyelerimizden yardım alabilirsiniz.Rakipsiz Destek

Desteğe ihtiyacınız olduğu her zaman yanınızdayız. Destek talebi açıp bizlere soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz böylece çözüm üretmek için hemen yola koyuluruz. Bu sayede müşterilerimiz tarafından her zaman sevilen ve tavsiye edilen bir firmayız sizde hemen kayıt olun ve Rabisu ailesine katılın

Datacenter

Tüm sunucularımız Bursa'da tamamen kendimize ait kabinlerde sizlerin hizmetine sunulmaktadır network yapımızda ise 10 gbps uplink üzerinden her sunucu için 1 gbps port ayrılmaktadır. Network ekipmanlarımız ise juniper marka cihazlardan oluşmaktadır bu sayede son derece yüksek performans ve kesintisiz erişimi sunabiliyoruz.

Yüksek Performans

E3 ve E5 Serisi yeni nesil SSD alt yapılı ve ECC ramli roket gibi sunucularımızla sizleri performansın doruklarına ulaştırıyoruz bununla yetinmiyor ve sunucularmızın güvenliği için özel olarak yapılandırdığımız donanımsal firewall cihazları ile layer2,3,4 katmanındaki saldırıları engelliyor güvenli bir ortam sağlıyoruz.